Vědecké příměstské tábory - zdarma

pro předškolní děti a žáky 1. stupně zš, kteří bydlí s pracujícími rodiči na území MAS Chrudimsko

Místo konání: Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Přihlášky na: Vychodni.cechy@krouzky.cz

1.    Turnus: 15.-19.7.2019

2.    Turnus: 22.-26.7.2019

 Do cílové skupiny je možné zařadit osoby pečující o předškolní dětí a žáky 1. stupně základní školy, tedy zejména rodiče z území MAS Chrudimsko, konkrétně z obcí Bítovany, Bořice, Čankovice, Dvakačovice, Honbice, Chrudim, Kočí, Orel, Slatiňany, Smrček, Svídnice, Tuněchody, Úhřetice, Vejvanovice, Žumberk.

 

Nabídka kroužků v jednotlivých školách se průběžně aktualizuje.

Přihlášení na kroužek

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU PRO DĚTSKÝ ÚSMĚV Z VÝCHODNÍCH ČECH

Nezisková společnost Kroužky ČR východ, o.p.s vstoupila po osmi letech svého působení ve východních Čechách s volnočasovými a smysluplnými aktivitami do Rejstříku škol a Školských zařízení, a to s platností od nového školního roku 1. 9. 2018.

Je nám ctí, že naše společnost díky profesionalitě a píli všech kolegů je průběžně oceňována. Například medaili od MŠMT za příkladnou pedagogickou činnost, ale nejvíc si vážíme spokojeného úsměvu všech našich dětí v Kroužcích. Velmi nás to zavazuje. Vstupem do Rejstříku škol a školských zařízení budeme stále dbát na kvalitu námi poskytované zájmové činnosti pro děti, a navíc budeme splňovat náročné standardy, které na vzdělávání dětí Česká republika klade.

Jestliže byste měli zájem o smysluplnou brigádu a spolupráci s našimi Kroužky, prosím, napište na: vychodni.cechy@krouzky.cz svůj životopis a my se rádi ozveme :-) Nabízíme nejen smysluplné životní a profesní zkušenosti, ale i metodické zaškolení zdarma, případně potvrzení odborné praxe, a to díky spolupráci s Univerzitami v regionu.

A hlavně – děláme věci tak, aby nás to všechny moc bavilo! :-D Více na: FB – www.facebook.com/krouzkycz, nebo na: www.instagram.com/krouzkyvychodnicechy

ŘEDITELKA KVĚTA

Naše Kroužky v regionu východních Čech vnímám jako své „další dítě“, na kterém mi velmi záleží. A tak jako se snažím svým třem dětem věnovat naplno, a je pro mě důležité, aby zdravě prospívaly a rostly ve slušné lidi, tak je pro mě důležité, aby i Kroužky dobře fungovaly minimálně na 100%. Naše Kroužky budou vždy jiné v tom, že nepasujeme rodiče do role taxikářů, ale vybíráme a školíme ty nejlepší lektory, které posíláme do našich partnerských škol a mateřinek, aby se děti „kroužkovaly“ v důvěrně známém a bezpečném prostředí, mezi kamarády a spolužáky. Každé odpoledne může tak po vyzvednutí „vykroužkovaných“ dětí ze školy trávit rodina společně, a to považuji za nejvíc! :-)

Vždy se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv přáním, připomínkou či prosbou. Vždy uděláme maximum pro to, aby Vaše škola, Vaše děti a rodiče byli s našimi službami spokojeni. Mgr. Květa Štěrbová, ředitelka Střediska volného času Pro dětský úsměv z východních Čech a Kroužky ČR východ, o.p.s

Práce, která baví

Hledáte placenou brigádu, která bude bavit a má smysl?  Tak určitě právě Vy patříte do rodiny Kroužků J Jsme parta nadšených lidí, kteří na školách a ve školkách pořádají zajímavé kroužky pro tisíce dětí. Baví nás to, protože víme, že tohle opravdu dává smysl. Učíme děti jazyky, sporty, vaření, keramiku i desítky dalších dovedností. Je to naše práce, vlastně více než práce, je to takové poslání. Je to něco, na co se těšíme, protože vidět, jak jsou děti nadšené, nás prostě těší. A právě do takového týmu hledáme nové lektory.

Prosím, pošlete svůj životopis na vychodni.cechy@krouzky.cz, nebo do zprávy na facebook KROUŽKY VÝCHODNÍ ČECHY a my Vám navrhneme termín pohovoru.

Vzdělání pedagogické, nebo pedagogického minima výhodou, né podmínkou :-)

ZDARMA metodicky vyškolíme

Potvrzení praxe ke studiu

Život s hrdostí na sebe na svoji práci :-)

Tábory

Srdečně Vás zveme na 6. ročník Kroužkového tábora 2019! :) 

Místo: 
RZ Sluníčko, Trhová Kamenice

Termín: 11. 8. - 17. 8. 2019

Cena: 3 400 Kč
Sleva 100 Kč při platbě do konce května 2019

V ceně:
Funkční tričko pro každého táborníka!
Ubytování v budově....
Strava 5x denně. (Přijímáme i děti s dietním stravováním. Děti si tyto potraviny dovezou s sebou na tábor a kuchařky jim je individuálně zapracují do jídelníčku. :-)
Celodenní pitný režim. 
Užívání tančírny, společenské místnosti a dalších sportovišť v areálu. 
Doprava autobusem tam i zpět - Hradec Králové, Pardubice, Chrudim.
Dále se můžete těšit na opékání buřtů, celodenní výlet, nabitý program s celotáborovou hrou a oblíbeným závodem na motivy Spartan Race, plno zájmových kroužků a ti nejlepší vedoucí! :-)

Online přihláška zde: Přihláška

 

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1 000 Kč!

Společnost má zákonné pojištění o Odpovědnosti.

Více informací na: vychodni.cechy@krouzky.cz, 777 280 288, 777 352 263

Těšíme se! :) 

Váš táborový tým Kroužků! :)

-------------------------------------------------------------------

Děkujeme, že jsme mohli prožít úžasné a nezapomenutelné chvíle s dětmi na již 5. ročníku Kroužkovaného tábora! Byla to zase pecka! :-) Nikdy nás nepřestane bavit sdílet volný čas dětí! :-) Jak inspirující a poučné, díky Vám, táborníci naši Kroužkovaní:-D

Již nyní víme, že se můžete těšit na léto 2019, 2020 a 2021, kde si naplno užijeme týdenní pobyty příměstských vědeckých táborů, a to zdarma! J Vše pro zaměstnané rodiče, kteří žijí na území MAS Chrudimsko. Včas se dozvíte více, slibujeme :-) Zda již víte, že byste měli předběžný zájem, prosím, napište nám: vychodni.cechy@krouzky.cz

náš tým

Mgr. Květa Štěrbová

Ředitelka pobočky Kroužky východní Čechy

tel: 777 280 288
e-mail: kveta.sterbova@krouzky.cz

Ředitelka Květa absolvovala vysokou školu obor management a je maminkou tří dětí - Barunky, Jeníčka a nejmenší Toničky. Svou pracovitostí a nadšením dokázala přivézt k zájmovým kroužkům tisíce dětí, které tak mají díky ní možnost rozvíjet svůj talent i v menších regionech. Má na starost výběrová řízení na pozici lektorů, koordinaci lektorů, jednání se školami i rodiči dětí. Zkrátka vše, aby se vaše děti vracely z kroužků spokojené a s úsměvem!

Mgr. PETRA SCHÖNBEKOVÁ

Zástupkyně ředitelky pobočky Kroužky východní Čechy / lektorka tance a hry na flétnu

Mobil: 777 280 288
Email: vychodni.cechy@krouzky.czpetra.schonbekova@krouzky.cz

 

Petra tři roky působila u Kroužků jako lektorka tance, angličtiny a hry na flétnu. Nyní již pracuje na vedoucí pozici a s veškerou svou energií a nadšením se podílí na organizaci zájmových kroužků pro všechny děti ve východních Čechách. Má na starosti personalistiku (výběrová řízení, evidenci lektorů, koordinaci lektorů), jednání s rodiči dětí a s vedením škol. Zkrátka vše, aby se vaše děti vracely z kroužků spokojené a s úsměvem! Je hrdá na svou práci, kterou považuje za smysluplnou a důležitou.

Absolvovala Univerzitu Pardubice bakalářský obor humanitní studia se zaměřením na pedagogiku a vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové magisterský obor sociální pedagogika.

Ve svém volném čase ráda cestuje, aktivně se věnuje sportu a především tanci.

Mgr. PAVLÍNA NEUMANNOVÁ

asistentka

Mobil: 777 352 263
Email: vychodni.cechy@krouzky.czpavlina.neumannova@krouzky.cz

Pavlína je absolventkou oboru Česká filologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Několik let se věnovala výuce anglického jazyka, výuce češtiny pro cizince a jazykovým korekturám textů. Spolupracovala s olomouckou Přehlídkou animovaného filmu (PAF), kde působila na pozici shipping coordinator a poté jako PR a media manager festivalu.

V neziskové organizaci META, o.p.s., která podporuje cizince ve vzdělávání a pracovní integraci, se na pozici lektorky češtiny jako druhého jazyka podílela na projektu Češtinou k inkluzi a také na tvorbě a úpravě výukových e-learningových materiálů pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

 

Ve volném čase ráda čte, zaměřuje se především na autory současné české prózy, na knihy pro děti a na severskou literaturu. Baví ji návštěvy kin, divadel a hudebních festivalů. Z ročních období jí nejvíce vyhovuje jaro, podzim a zima. Každý den pije kávu a černý čaj.

 

Práci v Kroužcích vnímá zejména jako novou výzvu a příležitost uplatnit své organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti ze školního prostředí, ze vzájemné interakce mezi rodiči a lektory. Zároveň je pro ni motivací naučit se zase něco nového a obohatit svůj profesní a osobní život. Těší ji být součástí týmu, který vykonává smysluplnou práci a s maximálním nasazením a zodpovědností vkládá své úsilí a energii do naplnění volnočasových aktivit dětí.

spolupracujeme