KROUŽKY ČR VÝCHOD, o.p.s, adresa kanceláře: Klášterní 54, Pardubice (Evropský Spolkový dům)

Středisko volného času Pro dětský úsměv z východních Čech

Sídlo: Vrchlického 582/18 Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové

IČO: 07238282

Rezortní identifikátor: 691012580

Náš tým

Mgr. KVĚTA ŠTĚRBOVÁ

Ředitelka pobočky Kroužky východní Čechy

tel: 777 280 288
e-mail: kveta.sterbova@krouzky.cz

Naše Kroužky v regionu východních Čech vnímám jako své „další dítě“, na kterém mi velmi záleží. A tak jako se snažím svým třem dětem věnovat naplno, a je pro mě důležité, aby zdravě prospívaly a rostly ve slušné lidi, tak je pro mě důležité, aby i Kroužky dobře fungovaly minimálně na 100%. Naše Kroužky budou vždy jiné v tom, že nepasujeme rodiče do role taxikářů, ale vybíráme a školíme ty nejlepší lektory, které posíláme do našich partnerských škol a mateřinek, aby se děti „kroužkovaly“ v důvěrně známém a bezpečném prostředí, mezi kamarády a spolužáky. Každé odpoledne může tak po vyzvednutí „vykroužkovaných“ dětí ze školy trávit rodina společně, a to považuji za nejvíc! J

Vždy se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv přáním, připomínkou či prosbou. Vždy uděláme maximum pro to, aby Vaše škola, Vaše děti a rodiče byli s našimi službami spokojeni. Mgr. Květa Štěrbová, ředitelka Střediska volného času Pro dětský úsměv z východních Čech a Kroužky ČR východ, o.p.s

Ředitelka Květa absolvovala vysokou školu obor management a je maminkou tří dětí - Barunky, Jeníčka a nejmenší Toničky. Svou pracovitostí a nadšením dokázala přivézt k zájmovým kroužkům tisíce dětí, které tak mají díky ní možnost rozvíjet svůj talent i v menších regionech. Má na starost výběrová řízení na pozici lektorů, koordinaci lektorů, jednání se školami i rodiči dětí. Zkrátka vše, aby se vaše děti vracely z kroužků spokojené a s úsměvem!

Zástupkyně ředitelky pobočky Kroužky východní Čechy / lektorka tance a hry na flétnu

Mgr. PETRA SCHÖNBEKOVÁ

Mobil: 777 280 288
Email: vychodni.cechy@krouzky.czpetra.schonbekova@krouzky.cz

 

Petra tři roky působila u Kroužků jako lektorka tance, angličtiny a hry na flétnu. Nyní již pracuje na vedoucí pozici a s veškerou svou energií a nadšením se podílí na organizaci zájmových kroužků pro všechny děti ve východních Čechách. Má na starosti personalistiku (výběrová řízení, evidenci lektorů, koordinaci lektorů), jednání s rodiči dětí a s vedením škol. Zkrátka vše, aby se vaše děti vracely z kroužků spokojené a s úsměvem! Je hrdá na svou práci, kterou považuje za smysluplnou a důležitou.

Absolvovala Univerzitu Pardubice bakalářský obor humanitní studia se zaměřením na pedagogiku a vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové magisterský obor sociální pedagogika.

Ve svém volném čase ráda cestuje, aktivně se věnuje sportu a především tanci.

Mgr. PAVLÍNA NEUMANNOVÁ

asistentka

Mobil: 777 352 263
Email: vychodni.cechy@krouzky.czpavlina.neumannova@krouzky.cz

Pavlína je absolventkou oboru Česká filologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Několik let se věnovala výuce anglického jazyka, výuce češtiny pro cizince a jazykovým korekturám textů. Spolupracovala s olomouckou Přehlídkou animovaného filmu (PAF), kde působila na pozici shipping coordinator a poté jako PR a media manager festivalu.

V neziskové organizaci META, o.p.s., která podporuje cizince ve vzdělávání a pracovní integraci, se na pozici lektorky češtiny jako druhého jazyka podílela na projektu Češtinou k inkluzi a také na tvorbě a úpravě výukových e-learningových materiálů pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

 

Ve volném čase ráda čte, zaměřuje se především na autory současné české prózy, na knihy pro děti a na severskou literaturu. Baví ji návštěvy kin, divadel a hudebních festivalů. Z ročních období jí nejvíce vyhovuje jaro, podzim a zima. Každý den pije kávu a černý čaj.

 

Práci v Kroužcích vnímá zejména jako novou výzvu a příležitost uplatnit své organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti ze školního prostředí, ze vzájemné interakce mezi rodiči a lektory. Zároveň je pro ni motivací naučit se zase něco nového a obohatit svůj profesní a osobní život. Těší ji být součástí týmu, který vykonává smysluplnou práci a s maximálním nasazením a zodpovědností vkládá své úsilí a energii do naplnění volnočasových aktivit dětí.

OFICIÁLNÍ DOKUMENTY

Kroužky ČR VÝCHOD o.p.s.

sídlo:

Nezvalova 670,

537 01, Chrudim IV

 

kancelář: 

Klášterní 54, (Evropský Spolkový dům)

530 02, Pardubice

 

IČO:28847997

Výroční zprávy

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za rok 2012

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za rok 2013

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za rok 2014

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za rok 2015

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za rok 2016 a 1. polovinu roku 2017

Výroční zpráva společnosti Kroužky ČR východ o.p.s. za období 1.9.2017 do 31.8.2018