Náš kancelářský tým

Mgr. KVĚTA ŠTĚRBOVÁ - ředitelka pobočky

777 280 180
kveta.sterbova@krouzky.cz

Naše Kroužky v regionu východních Čech vnímám jako své „další dítě“, na kterém mi velmi záleží. A tak jako se snažím svým třem dětem věnovat naplno, a je pro mě důležité, aby zdravě prospívaly a rostly ve slušné lidi, tak je pro mě důležité, aby i Kroužky dobře fungovaly minimálně na 100 %. Naše Kroužky budou vždy jiné v tom, že nepasujeme rodiče do role taxikářů, ale vybíráme a školíme ty nejlepší lektory, které posíláme do našich partnerských škol a mateřinek, aby se děti „kroužkovaly“ v důvěrně známém a bezpečném prostředí, mezi kamarády a spolužáky. Každé odpoledne může tak po vyzvednutí „vykroužkovaných“ dětí ze školy trávit rodina společně, a to považuji za nejvíc! :-)

Vždy se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv přáním, připomínkou či prosbou. Vždy uděláme maximum pro to, aby Vaše škola, Vaše děti a rodiče byli s našimi službami spokojeni. Mgr. Květa Štěrbová, ředitelka Střediska volného času Pro dětský úsměv z východních Čech a Kroužky ČR východ, o.p.s

Ředitelka Květa absolvovala vysokou školu, obor management a je maminkou tří dětí – Barunky, Jeníčka a nejmenší Toničky. Svou pracovitostí a nadšením dokázala přivézt k zájmovým kroužkům tisíce dětí, které tak mají díky ní možnost rozvíjet svůj talent i v menších regionech. Má na starost výběrová řízení na pozici lektorů, koordinaci lektorů, jednání se školami i rodiči dětí. Zkrátka vše, aby se vaše děti vracely z kroužků spokojené a s úsměvem!

Mgr. PAVLÍNA NEUMANNOVÁ - asistentka

777 352 263
vychodni.cechy@krouzky.cz 
pavlina.neumannova@krouzky.cz

Pavlína je absolventkou oboru Česká filologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Několik let se věnovala výuce anglického jazyka, výuce češtiny pro cizince a jazykovým korekturám textů. Spolupracovala s olomouckou Přehlídkou animovaného filmu (PAF), kde působila na pozici shipping coordinator a poté jako PR a media manager festivalu.

V neziskové organizaci META, o.p.s., která podporuje cizince ve vzdělávání a pracovní integraci, se na pozici lektorky češtiny jako druhého jazyka podílela na projektu Češtinou k inkluzi a také na tvorbě a úpravě výukových e-learningových materiálů pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

Ve volném čase ráda čte, zaměřuje se především na autory současné české prózy, na knihy pro děti a na severskou literaturu. Baví ji návštěvy kin, divadel a hudebních festivalů. Z ročních období jí nejvíce vyhovuje jaro, podzim a zima. Každý den pije kávu a černý čaj.

Práci v Kroužcích vnímá zejména jako novou výzvu a příležitost uplatnit své organizační a komunikační schopnosti, zkušenosti ze školního prostředí, ze vzájemné interakce mezi rodiči a lektory. Zároveň je pro ni motivací naučit se zase něco nového a obohatit svůj profesní a osobní život. Těší ji být součástí týmu, který vykonává smysluplnou práci a s maximálním nasazením a zodpovědností vkládá své úsilí a energii do naplnění volnočasových aktivit dětí.

Bc. ŠTĚPÁNKA BOUŠKOVÁ - zástupkyně

Kontaktní údaje

Název: Středisko volného času Pro dětský úsměv z východních Čech 

Sídlo: Vrchlického 582/18, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 

E-mail: vychodni.cechy@krouzky.cz

IČ: 07 238 282 

Rezortní identifikátor: 691 012 580 (RED_IZO)

Právní forma: školská právnická osoba 

Ředitelka (statutární zástupce): Mgr. Květa Štěrbová

Datum zápisu do rejstříku školských zařízení: 1. 9. 2018

Zřizovatel: KROUŽKY ČR VÝCHOD o.p.s., Nezvalova 670, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 

Adresa kanceláře: Klášterní 54, Pardubice-Staré Město, 530 02 Pardubice 2.
Kancelář sídlí ve 3. NP Evropského spolkového domu.
Pro přístup do kanceláře užijte výtah, poté pokračujte chodbou podle šipek s naším logem. :-)

Provozní doba kanceláře: 

  • Pondělí: 8-16 h.
  • Úterý: 8-16 h.
  • Středa: 8-16 h.
  • Čtvrtek: 8-16 h.
  • Pátek: 8-16 h.

JSME NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Dejte nám "Like" na Facebooku a "Follow" na Instagramu a nic z Kroužků už Vám neunikne! :-)

Dokumenty

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU