STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU PRO DĚTSKÝ ÚSMĚV Z VÝCHODNÍCH ČECH

Nezisková společnost Kroužky ČR východ, o.p.s vstoupila po osmi letech svého působení ve východních Čechách s volnočasovými a smysluplnými aktivitami do Rejstříku škol a Školských zařízení, a to s platností od nového školního roku 1. 9. 2018.

Je nám ctí, že naše společnost díky profesionalitě a píli všech kolegů je průběžně oceňována. Například medaili od MŠMT za příkladnou pedagogickou činnost, ale nejvíc si vážíme spokojeného úsměvu všech našich dětí v Kroužcích. Velmi nás to zavazuje. Vstupem do Rejstříku škol a školských zařízení budeme stále dbát na kvalitu námi poskytované zájmové činnosti pro děti, a navíc budeme splňovat náročné standardy, které na vzdělávání dětí Česká republika klade.

Jestliže byste měli zájem o smysluplnou brigádu a spolupráci s našimi Kroužky, prosím, napište na: vychodni.cechy@krouzky.cz svůj životopis a my se rádi ozveme J Nabízíme nejen smysluplné životní a profesní zkušenosti, ale i metodické zaškolení zdarma, případně potvrzení odborné praxe, a to díky spolupráci s Univerzitami v regionu.

A hlavně – děláme věci tak, aby nás to všechny moc bavilo! :-D Více na: FB – www.facebook.com/krouzkycz, nebo na: www.instagram.com/krouzkyvychodnicechy

VÝCHODOČESKÁ FLORBALOVÁ LIGA – JSME MISTŘI! :-)

Naše děti z Kroužků opět obhájily prvenství v prestižní sérií turnajů Východočeské florbalové lize, ve které jsou zapojeny od roku 2013. Hned následující rok, tedy v roce 2014 skončily děti z Kroužků poprvé na bedně. A od té doby pravidelně každý rok! „Úspěch nepovažujeme za samozřejmost. Obhájit a udržet vysoce nastavenou laťku je náročné. Před každým zápasem je píle a obrovské nadšení. Ve výsledku nastupuje do hřiště tým florbalových srdcařů, kterým jde o společnou věc, vyhrát. Děti ve všech našich Kroužcích vedeme k vzájemnému respektu, kamarádství a úctě, což je obzvlášť ve sportu nezbytné. Již od začátku dětí z Kroužků v lize se věnuje jejich trenérství dvojce Lukáš Medveď a Míša Špulková. Patří jim veliký respekt a díky“, uvedla Květa Štěrbová, ředitelka Střediska volného času Pro dětský úsměv z východních Čech.

PRAVIDELNÉ INFORMACE, CO DĚTI V KROUŽCÍCH DĚLALY

Abyste byli informováni, co s dětmi v Kroužcích děláme a zažíváme, co třeba plánujeme na příště, od toho jsou naše pravidelné e-maily, které Vám poodkryjí vše potřebné.

P.S. O prázdninách se nekroužkuje, tak abyste neztratili přehled o správném počtu proběhlých lekcí, vše drží naše chytrá elektronická třídnice.