Kroužkový tábor 2019

Srdečně Vás zveme na 6. ročník Kroužkového tábora 2019! :) 

Místo: 
RZ Sluníčko, Trhová Kamenice

Termín: 11. 8. - 17. 8. 2019

Cena: 3 400 Kč
Sleva 100 Kč při platbě do konce května 2019

V ceně:
Funkční tričko pro každého táborníka!
Ubytování v budově....
Strava 5x denně. (Přijímáme i děti s dietním stravováním. Děti si tyto potraviny dovezou s sebou na tábor a kuchařky jim je individuálně zapracují do jídelníčku.)
Celodenní pitný režim. 
Užívání tančírny, společenské místnosti a dalších sportovišť v areálu. 
Doprava autobusem tam i zpět - Hradec Králové, Pardubice, Chrudim.
Dále se můžete těšit na opékání buřtů, celodenní výlet, nabitý program s celotáborovou hrou a oblíbeným závodem na motivy Spartan Race, plno zájmových kroužků a ti nejlepší vedoucí! :) 

Online přihláška zde: přihláška

 

Přihláška je platná po zaplacení zálohy 1 000 Kč!

Společnost má zákonné pojištění o Odpovědnosti. 

Více informací na: vychodni.cechy@krouzky.cz, 777 280 288, 777 352 263

Těšíme se! :) 

Váš táborový tým Kroužků! :)

Vědecké příměstské tábory - zdarma

pro předškolní děti a žáky 1. stupně zš, kteří bydlí s pracujícími rodiči na území MAS Chrudimsko

Místo konání: Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Přihlášky na: Vychodni.cechy@krouzky.cz

1. Turnus: 15.-19.7.2019

2. Turnus: 22.-26.7.2019

Do cílové skupiny je možné zařadit osoby pečující o předškolní dětí a žáky 1. stupně základní školy, tedy zejména rodiče z území MAS Chrudimsko, konkrétně z obcí Bítovany, Bořice, Čankovice, Dvakačovice, Honbice, Chrudim, Kočí, Orel, Slatiňany, Smrček, Svídnice, Tuněchody, Úhřetice, Vejvanovice, Žumberk.

Tábory

Děkujeme, že jsme mohli prožít úžasné a nezapomenutelné chvíle s dětmi na již 5. ročníku Kroužkovaného tábora! Byla to zase pecka! :-) Nikdy nás nepřestane bavit sdílet volný čas dětí! :-) Jak inspirující a poučné, díky Vám, táborníci naši Kroužkovaní:-D

Již nyní víme, že se můžete těšit na léto 2019, 2020 a 2021, kde si naplno užijeme týdenní pobyty příměstských vědeckých táborů, a to zdarma! J Vše pro zaměstnané rodiče, kteří žijí na území MAS Chrudimsko. Včas se dozvíte více, slibujeme :-) Zda již víte, že byste měli předběžný zájem, prosím, napište nám: vychodni.cechy@krouzky.cz

Křídla nadějě

Od roku 2013 jsme úzce spolupracovali s licencí Avon pochodu proti rakovině prsu, protože opakovat, že prevence má smysl a také, že v regionu jsou lékařské kapacity, které umí pomoci, to je to, co posouvá život dál a výš!

Oceňovat výjimečné osobnosti Křídly naděje a upozorňovat celou akcí na netradiční místa regionu, to je další, co nás nesmírně nás baví! :-) Mámo a táto, dávejte na sebe pozor, choďte na preventivní prohlídky, protože my děti Vás potřebujeme! :-)

KROUŽKOVANÉ TANEČNÍ SOUTĚŽE

Za námi dva překrásné ročníky a před námi plno dalších, aneb kladných endorfinů z tance není nikdy dost J Soutěž, která vlastně úplně soutěží není, protože krásné tričko dostává každý :-)

FLORBALOVÉ KROUŽKOVÉ TURNAJE

Sport a pohyb má především bavit a o tom přesně jsou naše florbalové kroužky. Jako zajímavost a možná i motivace s trochou adrenalinu je jednou ročně velký florbalový turnaj. P.S. Diplom si odnese domů každý, minimálně za skvělou hru :)

Vysvědčení

Krásná vzpomínka na čas dětství! :-) Ať si mamka může vystavit na ledničku další jedničku své holčičky a svého chlapečka! :-) Tak přesně proto i my v Kroužcích vystavujeme dětem na konci Kroužkovaného roku vysvědčení s velkou jedničkou :-)