Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKOVÝ TÁBOR 2021

Již 8. ročník KROUŽKOVÉHO TÁBORA se uskuteční během letních prázdnin 2021. 

Termín konání: 12. - 19. července 2021 (pondělí - pondělí)

Místo konání: RZ Tramtáryje Horní Jelení

!!! PŘIHLÁŠKA ZDE !!!

Cena: 4500 Kč / SLEVA 200 Kč sourozenec

Přihláška je platná až po zaplacení zálohy 1000 Kč.


Těšíme se na Vás! :-)

Vědecké příměstské tábory - zdarma

pro předškolní děti a žáky 1. stupně ZŠ, kteří bydlí s pracujícími rodiči na území MAS Chrudimsko

Vědecké příměstské tábory ZDARMA proběhnou v červenci 2021 v těchto turnusech:


I. turnus: 19. - 23. července 2021

II. turnus: 26. - 30. července 2021

 

PŘIHLÁŠKY zasílejte na e-mail: Vychodni.cechy@krouzky.cz (do přihlášky uveďte jméno a příjmení dítěte, zákonného zástupce, telefonní číslo na rodiče, e-mail na rodiče, bydliště a datum narození + turnus, o který máte zájem).

 

Do cílové skupiny je možné zařadit osoby pečující o předškolní dětí a žáky 1. stupně základní školy, tedy zejména rodiče z území MAS Chrudimsko, konkrétně z obcí Bítovany, Bořice, Čankovice, Dvakačovice, Honbice, Chrudim, Kočí, Orel, Slatiňany, Smrček, Svídnice, Tuněchody, Úhřetice, Vejvanovice a Žumberk.

Kroužkový tábor 2019

Ve dnech 11. - 17. srpna 2019 se konal v RZ Sluníčko u městečka Trhová Kamenice 6. ročník Kroužkového tábora. Celý tábor byl inspirovaný tématem AVENGERS! :-) 

Děkujeme, že jsme mohli prožít úžasné a nezapomenutelné chvíle s dětmi na již 6. ročníku Kroužkovaného tábora! Byla to zase pecka! :-) 

Zprávu z našeho skvělého tábora naleznete v Aktualitách

Váš táborový tým Kroužků! :-)

KROUŽKOVANÉ TANEČNÍ SOUTĚŽE

Za námi překrásné ročníky Kroužkované taneční soutěže a před námi plno dalších, aneb kladných endorfinů z tance není nikdy dost :-). 

Soutěž, která vlastně úplně soutěží není, protože krásné tričko dostává každý :-)

FLORBALOVÉ KROUŽKOVÉ TURNAJE

Sport a pohyb má především bavit! A o tom přesně jsou naše florbalové kroužky. Jako zajímavost a možná i motivace s trochou adrenalinu je každoročně pořádaný velký florbalový turnaj. P.S. Diplom si odnese domů každý, minimálně za skvělou hru :-)

V rámci krásného 20. výročí, které Kroužky letos oslavují se koná 14. a 15. prosince 2019 v Brně velký florbalový turnaj!

Více informací a online přihláška - ZDE!

Kroužkové vysvědčení

Kroužkové vysvědčení je krásnou vzpomínkou na čas dětství! :-) 

Ať si mamka může vystavit na ledničku další jedničku své holčičky a svého chlapečka! :-) 

Tak přesně proto i my v Kroužcích vystavujeme dětem na konci kroužkovaného školního roku vysvědčení s velkou jedničkou a krátkým slovním hodnocením. :-)

Křídla naděje

Od roku 2013 jsme úzce spolupracovali s licencí Avon pochodu proti rakovině prsu, protože opakovat, že prevence má smysl a také, že v regionu jsou lékařské kapacity, které umí pomoci, to je to, co posouvá život dál a výš!

Oceňovat výjimečné osobnosti Křídly naděje a upozorňovat celou akcí na netradiční místa regionu, to je další, co nás nesmírně nás baví! :-) Mámo a táto, dávejte na sebe pozor, choďte na preventivní prohlídky, protože my děti Vás potřebujeme! :-)